هنر و تجربه: حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در مراسم تودیع و معارفه مدیران سینمایی از وضع سینمای ایران در سالی که گذشت، راضی است. او اظهار امیدواری کرد: «امیدوارم سال آینده، سال بهتری برای سینمای ایران باشد و دلیلی ندارد بهتر نباشد. روابط ما با دنیا بهتر شده و افزایش خوبی در بخش بودجه داشتیم .»

رییس سازمان سینمایی ادامه داد: «رضایت نسبی از سینما را امروز در مردم می‌توان دید و اهالی سینما نیز نارضایتی خود را بسیار زود اعلام می‌کنند و اینکه اعتراضی نیست، نشان از رضایت سینماگران از وضعیت کنونی دارد.»

مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان سینمایی صبح یکشنبه ۱۶ اسفند در سالن کوچک سازمان سینمایی با حضور حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینماشهر، سید مهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فرید فرخنده کیش مدیرعامل انجمن سینمای جوان، علیرضا رضاداد مشاور ارشد رییس سازمان، سید صادق موسوی مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی، بهمن حبشی مدیر کل دفتر مجامع و تشکل های سینمایی ، رمضانعلی حیدری خلیلی ، جلیل اکبری صحت ، محمد رسول صادقی، جواد صباغ، در سالن کوچک سازمان سینمایی برگزار شد.

رییس سازمان سینمایی در این مراسم تاکید کرد: «روزهای اول موج تفاهم‌نامه‌ها شکل گرفت اما در اجرا که رفتیم، دیدیم که خودمان هستیم و بودجه‌ای اندک. خدارا شاکریم که همه چیز خوب پیش می‌رود و جشنواره فیلم فجر نیز به خوبی برگزار شد.»

ایوبی تصریح کرد: «مجموعه تغییر و تحولات خیلی تغییر نیست بلکه یک جابجایی است. بخش روابط عمومی کار پر استرسی بود و در جایی نگران سلامتی ایشان شدم و رسول صادقی برای ما زحمات بسیاری کشید.»

رییس سازمان سینمایی گفت: خوشحالیم که جلیل اکبری صحت که از ابتدا همراه کاروان امید بودند با ما همراه شدند و از علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی برای موافقت برای حضور آقای صحت در سازمان سینمایی تقدیر می‌کنیم. رمضانعلی حیدری خلیلی چهره شناخته شده‌ای هستند و بسیاری از امور راهبردی و مسائل مالیاتی و امور سینمایی از طریق این مدیر سینمایی به سرانجام رسید. در معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی نیروهای خوش فکری هستند و بسیاری امور از جمله مخاطب شناسی سینما در این معاونت قابل پیگیری است.»

رییس سازمان سینمایی یادآور شد: «آقای جعفری در این دو سال تلاش‌های بسیاری کرد و برای سازمان سینمایی جنگید و تلاش این مدیر برای سازمان سینمایی قابل تقدیر است. پیش از حضور این مدیر چیزی بنام طرح و برنامه احساس نمی‌شد و آقای صباغ مجموعه‌ای خوب را تحویل می‌گیرند.»

در ادامه این مراسم احکام مدیران جدید سازمان سینمایی از سوی رییس سازمان سینمایی اعطاء شد.

 

برچسب‌ها: