هنر و تجربه: شنبه ۲۲ اسفندماه آخرین فرصت برای تماشای چهار فیلمی است که اکران آن‌ها در هنر و تجربه به پایان می‌رسد. «دلتا ایکس» به کارگردانی علیرضا امینی، «داره صبح می‌شه» به کارگردانی یلدا جبلی، «یحیی سکوت نکرد» کار کاوه ابراهیم‌پور و «اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر» ساخته مکری چهار فیلمی هستند که اکران آن‌ها ۲۲ اسفند به پایان می‌رسد.

اولین ساخته شهرام مکری بعد از اکران طولانی بیش از ۹ ماهه، هفته آینده اکرانش به پایان می‌رسد. آخرین نمایش این فیلم شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۴ در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

«یحیی سکوت نکرد» اولین فیلم کاوه ابراهیم‌پور و با بازی فاطمه معتمدآریا نیز از اول مرداد در گروه هنر و تجربه اکران شد و یکی از پنج فیلم پرمخاطب هنروتجربه در سال ۹۴ بوده است. آخرین نمایش این فیلم جمعه ساعت ۱۹ در سالن موزه سینما است.

«داره صبح می‌شه» فیلم اول یلدا جبلی نیز از ۴ مهر اکران شد و بعد از ۵ ماه و نیم اکران آن پایان می‌یابد. این فیلم آخرین بار پنج‌شنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۸ در پردیس کورش نمایش دارد.

دیگر فیلمی که اکران آن به پایان می‌رسد، «دلتا ایکس» ساخته علیرضا امینی است. فیلمی که از ۵ آبان نمایش آن در هنر و تجربه شروع شد و بعد از چهارماه و نیم اکران آن پایان می‌یابد. این فیلم جمعه ۲۱ اسفند در اصفهان، مشهد، کرج و پردیس چارسوی تهران به نمایش درمی‌آید.

اکران فیلم‌های کوتاه روز نیز به پایان می‌رسد و دو مجموعه جدید از فیلم‌های کوتاه جای این فیلم‌ها را می‌گیرند که این مجموعه جدید شامل فیلم‌های موفق جشنواره فیلم کوتاه از قبیل «قمارباز» کریم لک‌زاده، «تنازع» مسعود حاتمی، «چله» مسعود خیام و «جای منو تو اتاق بنداز» از امیر توده‌روستا می‌شود.

برچسب‌ها: