هنر و تجربه: نشریه معتبر «ورایتی» هشتم آوریل در نیویورک و در جریان رویداد سالانه‌ای که با عنوان «قدرت زنان» برگزار می‌کند از پنج زنی قدردانی خواهد کرد که از نظر فعالیت‌های بشردوستانه در سال گذشته برتر شناخته شده‌اند. جولین مور، لوپیتا نیانگو، میستی کوپلند، مگین کلی و ورا وانگ این پنج نفر هستند. این رویداد مقارن است با گزارش سالانه نیویورک درباره تأثیر زنان که به معرفی و بررسی کارنامه زنان مؤثر در صنایع سرگرمی و رسانه‌ها می‌پردازد.

از میان زنانی که نام‌شان رفت، جولین مور و لوپیتا نیانگو دو بازیگر اسکاری مورد تحسین هستند. مور به خاطر فعالیت‌هایش در یک جنبش ملی با عنوان «Everytown for Gun Safety» با هدف پایان دادن به خشونت‌های مسلحانه شایسته‌ی این تقدیر شناخته شده است. لوپیتا نیانگو نیز برای همکاری‌اش با مرکز بین‌المللی سلامت مادران برگزیده شده است که یک بنیاد غیرانتفاعی برای کمک‌رسانی به زنان باردار و بچه‌ها در مناطقی است که دچار فاجعه‌ای شده‌اند یا فقر و جنگ بر آن‌ها حاکم شده است.

میشل سابرینو استرنز از ناشران ورایتی در این خصوص می‌گوید: «مایه‌ی افتخار ماست که پایگاهی را برای تجلیل از زنان برجسته‌ی صنعت سرگرمی مهیا کنیم؛ زنانی که با مجموعه کارهای بشردوستانه‌شان دنیا را به مکان بهتری برای زندگی کردن تبدیل می‌کنند.»