هنر و تجربه: «آی‌اف‌سی فیلمز» حقوق پخش جدیدترین فیلم بلند کلی رایکارد با عنوان «زنان بدون تردید» را در ایالات متحده به دست آورد؛ درام ۱۰۷ دقیقه‌ای با بازی لورا درن، کریستن استوارت، میشل ویلیامز، لی‌لی گِلدستون، جرد هریس و… بخش بین‌الملل «سونی پیکچرز» هم حقوق جهانی پخش این فیلم را پیش از تولید خریداری کرده بود.

«زنان بدون تردید» که اولین نمایش جهانی‌اش را در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۶ پشت سر گذاشت، بر اساس داستان‌های کوتاه میل ملوی ساخته شده است و ماجراهایش پیرامون زندگی‌های یک وکیل، یک کارگر مزرعه و زن و شوهری در مونتانا روی می‌دهد.

جاناتان سیرینگ که مسئول انتخاب فیلم‌های ساندنس برای «آی‌اف‌سی فیلمز» است درباره این اتفاق می‌گوید: «همه اعضای گروه ما در آی‌اف‌سی فیلمز مدت‌هاست که از طرف‌داران پروپاقرص کلی رایکارد هستند و از این‌که بالأخره فرصت همکاری با او نصیب‌مان شده است، همگی هیجان‌زده‌ایم. او در کارش واقعاً استاد است و همان طور که می‌دانیم یکی از متمایزترین داستان‌گویانی است که امروز در سینما کار می‌کنند. کلی رایکارد با گروه بازیگران فوق‌العاده‌ای که در اختیار داشته، اثر درخشان دیگری خلق کرده است که مهر تأیید دیگری بر استادی او به عنوان یکی از بهترین فیلم‌سازان مستقل آمریکاست. ما بی‌صبرانه منتظر به نمایش درآوردن این فیلم برای عموم تماشاگران هستیم.»