iهنرو تجربه: مستند «رویاهای دم صبح»  در بخش اصلی جشنواره مستند فول فریم (Full Frame) آمریکا و پنج جشنواره دیگر در نقاط مختلف دنیا به نمایش درمی آید.

مستند بلند رویاهای دم صبح به کارگردانی مهرداد اسکویی در تازه‌ترین حضور بین‌المللی خود در بخش اصلی جشنواره معتبر فول فریم آمریکا پذیرفته شده است.جشنواره فول فریم که در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده است،  از مهم‌ترین فستیوال‌های فیلم مستند به شمار می‌رود. این جشنواره طی چهار روز در ایالت کارولینای شمالی برگزار می‌شود و در روزهای برگزاری آن تا نیمه‌های شب مجموعه‌ای از فیلم‌ها به نمایش درمی‌آید و میزگردها، سمینارها و جلسات پرسش و پاسخ در خلال آن برگزار می‌شود.

مستند «رویاهای دم صبح» روایت سرگذشت دختران نوجوانانی است که در روزهای پایانی سال برای حکم آزادی خود از کانون اصلاح و تربیت انتظار می‌کشند.مهرداد اسکویی علاوه بر دریافت جایزه «عفو بین‌الملل» از جشنواره فیلم برلین، پیش‌تر در جشنواره فیلم فجر هم سیمرغ بهترین کارگردانی فیلم مستند را برای کارگردانی رؤیاهای دم صبح از آن خود کرده بود و در جشنواره «سینماحقیقت» نیز همین جایزه را بطور مشترک با لقمان خالدی کسب کرده بود.

این مستندساز که فیلم‌های «روزهای بی‌تقویم» و «آخرین روزهای زمستان» را نیز درباره بچه‌های کانون اصلاح و تربیت ساخته است، در روزهای گذشته در صفحه رسمی خود در فضای مجازی، خبر پذیرفته‌شدن رؤیاهای دم صبح در جشنواره‌های دیگری از جمله «دی پاپولی» فلورانس، «داک فست» مونیخ، «کورنوگراف» مولداوی، «هات داکس» کانادا، و «آنتنا» در استرالیا را نیز اعلام کرده بود.