هنر و تجربه: لوون هفتوان نمایش «بازی یالتا» را از ۲۵ فروردین‌ماه در سالن کنش معاصر روی صحنه می‌برد.

لوون هفتوان بازیگر و کارگردان تئاتر که با بازی در فیلم سینمایی «پرویز» برای مخاطبان ایرانی شناخته شد، در نظر دارد نمایش «بازی یالتا»، نوشته برایان فریل نویسنده شناخته شده ایرلند را در سالن کنش معاصر روی صحنه ببرد.

فیلم «پرویز» بعد از گذشت ۱۷ ماه همچنان در گروه هنروتجربه روی پرده است و فروش آن از کف فروش این گروه بالاتر است. لوون هفتوان با فیلم «مردی که اسب شد» ساخته امیرحسین ثقفی نیز در اکران هنر و تجربه حضور داشت. این بازیگر و کارگردان در کانادا زندگی می‌کند و فعالیت‌های تئاتری زیادی در سال‌های دور در ایران و روسیه و کانادا داشته است.

وحید رهبانی، شادی کرم‌رودی و مانی منادی‌زاده بازیگران این نمایش‌اند. همچنین آلبرت بیگ‌جانی تهیه‌کننده، مهرنوش حسینی دستیار کارگردان، مانی منادی‌زاده موسیقی، آبس خلقی طراح نور، مهدی آشنا عکاس، مهرانگیز قهرمانی مشاور رسانه‌ای و امیر قالیچی تبلیغات مجازی دیگر عوامل اجرایی این اثرند.

نمایش «بازی یالتا» به طراحی و کارگردانی لوون هفتوان از ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۰ در سالن کنش معاصر واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی به سمت وصال، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۲ به صحنه می‌رود.

 

برچسب‌ها: