هنر و تجربه:مجموعه‌های اینترنتی معمولاً کم‌تر از آن‌چه استحقاقش را دارند مورد توجه و تحسین قرار می‌گیرند؛ چون اغلب فکر می‌کنند در این رسانه کیفیت، اهمیت خاصی ندارد و صرفاً بازار دیگری است برای ارائه‌ی برخی از محصولات. اما در این میان مجموعه‌هایی مانند ا «شهر گسترده» دیده می‌شوند که ابتدا کارشان را به عنوان مجموعه‌های اینترنتی آغاز کردند و بعد به موفقیت‌های بزرگ‌تری دست یافتند.

در این روزگار با توجه به افزایش روزافزون جشنواره‌ها و دیگر رویدادهای سینمایی و تلویزیونی اینترنتی، دائم بر فرصت‌های لازم برای نمایش توانایی‌های بازیگری و مهارت‌های فیلم‌سازی هم افزوده می‌شود. در این خصوص، علاقه‌مندان نباید جشنواره اینترنتی بروکلین را از قلم بیندازند. کیت ویلیامسن که از بانیان این رویداد است اعلام کرده که آن‌ها امسال برای دومین بار در ماه اوت به بروکلین بازمی‌گردند تا یک بار دیگر نشان دهند که چه عوامل و مواردی مجموعه‌های اینترنتی را به چنین رسانه‌های فوق‌العاده‌ای برای داستان‌گویی مستقل بدل کرده است.

برندگان جشنواره فرصت ملاقات با نمایندگان سایت‌های ویدئویی و پخش آنلاین مطرحی از جمله وایمیو را به دست می‌آورند تا هرچه بیش‌تر ایده‌ها و داستان‌های‌شان را ارائه بدهند. اولین موعد مقرر برای ارسال آثار پانزدهم ژوئن و دومین فرصت پانزدهم ماه اوت است.

منبع:ایندی وایر

برچسب‌ها: