هنروتجربه: فیلم سینمایی «دو» به کارگردانی سهیلا گلستانی و تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی در هشتمین دوره جایزه «ناشیک» هند جایزه بزرگ دوربین طلایی را دریافت کرد.

 «دو» در ادامه حضور جشنواره‌ای خود در هشتمین دوره جایزه ناشیک – هند که از ۲۰ -۱۷ مارس برگزار شد، در بخش ویژه جشنواره موفق به دریافت جایزه بزرگ دوربین طلایی برای فیلم اول شد. جشنواره ناشیک از سال ۲۰۰۸ به ریاست موکش کانری فیلم‌ساز و تهیه‌کننده هندی برگزار می‌شود.
پیش از این فیلم سینمایی «دو» موفق به دریافت جایزه ویژه هیات داوران جشنواره «سیلک رود» و برنده جایزه بهترین فیلم‌برداری از جشنواره «تالین» شده بود. مرجان علیزاده مدیریت پخش بین‌المللی این فیلم را برعهده دارد.
این فیلم سینمایی که با نگاهی به داستان «کفش‌های خدمتکار» اثر برنارد مالامود نوشته شده‌است، داستان زن خدمتکاری را روایت می‌کند که در خانه فردی به نام بهمن کار می‌کند. بهمن بعد از سال‌ها زندگی در اروپا به ایران بازگشته و ارتباط عاطفی‌اش را با زندگی و گذشته‌اش قطع کرده‌است و بعد از بازگشت به خانه‌اش در ایران قصد فروش آن را دارد…
پرویز پرستویی، مهتاب نصیرپور، سوگل خلیق، محمد ربانی، سارا قراچه‌داغی، مصطفی زند، پیمان جعفری، سارا پورصبری، الهام شعبانی، سمیه برجی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلم «دو» ازهفتم اسفندماه درسینماهای گروه هنروتجربه اکران شده‌است.