هنروتجربه:در روزهای پایانی اسفندماه خبر پخش مستند «من می‌خوام شاه بشم» به کارگردانی مهدی گنجی در تعطیلات نوروزی از شبکه مستند منتشر شد، این مستند یک بار هم در این شبکه به نمایش درآمد اما پخش مجدد آن متوقف شد،مهدی گنجی، کارگردان این مستند در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا درباره دلایل انصراف از ادامه‌ پخش مجدد مستند «من می‌خوام شاه بشم» از شبکه مستند سیما توضیح داده‌است. گنجی در این گفت‌وگو دلیل اصلی این مساله را هجمه‌های نامناسب کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از پخش این مستند عنوان می‌کند:« پس از نمایش مستند «من می‌خوام شاه بشم» از شبکه مستند سیما، آقای عباس برزگر (شخصیت اول فیلم) ومن مورد هجمه‌ نامناسبی در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌ قرار گرفتیم که در نهایت پخش تلویزیونی این مستند را متوقف کرد.با توجه به اینکه این فیلم برای تلویزیون ساخته نشده‌بود، در مدتی که در گروه هنروتجربه اکران داشت به این چنین مشکلاتی برخورد نکرده بودیم، چرا که مخاطبان تلویزیون افرادی با دامنه سلیقه‌ای گسترده و بازخوردهای متفاوت هستند، شاید خیلی از مخاطبان تلویزیون هنوز آمادگی دیدن چنین فیلم‌هایی را ندارند. اگر چه این فیلم با تایید کاراکتر اصلی فیلم در جشنواره‌های مختلف به نمایش در می‌آمد اما برای پخش تلویزیونی، هیچ هماهنگی از طرف شرکت تولید کننده با من و تهیه کننده فیلم نشده‌بود.پس از این اتفاقات و اعتراضی که آقای عباس برزگر به من کردند با آقای امیر تاجیک مدیر شبکه مستند سیما صحبت کردم. خوشبختانه ایشان موقعیت را به خوبی درک کردند و دستور دادند تا از ادامه نمایش‌های مجدد این فیلم در شبکه مستند جلوگیری شود.»

در مدتی که مستند «من می‌خوام شاه بشم» در گروه هنروتجربه اکران داشت به این چنین مشکلاتی برخورد نکرده بودیم، چرا که مخاطبان تلویزیون افرادی با دامنه سلیقه‌ای گسترده و بازخوردهای متفاوت هستند

این کارگردان درادامه با بیان اینکه «از پخش این مستند در تلویزیون خبر نداشتم»، می‌گوید:« در جریان پخش این مستند از شبکه مستند نبودم و از پخش آن خبر نداشتم. تا یک روز پیش از پخش  از طریق کانال‌های تلگرامی از آن اطلاع پیدا کردم! امیدوارم بتوانم با مسئولین مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که تولید کننده فیلم هستند صحبت کنم و این مشکل در آینده حل شود. هیچ هماهنگی از طرف مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با من برای پخش این مستند در تلویزیون صورت نگرفته‌بود. اگر چه این حق شرکت تولیدکننده است اما به نظرم با تعامل با کارگردان می‌شود، به نتایج بهتری برای پخش این فیلم رسید، همان‌طور که در بخش بین‌الملل تعامل خوبی داشتیم و این فیلم در جشنواره‌های بسیاری حضور پیدا کرد. سوال اینجاست که آیا هر فیلمی با توجه به ضوابط تلویزیون قابل پخش است؟ یا اینکه ما برای پخش یک مستند سینمایی مستقل، مجبور به کم کردن برخی صحنه‌ها می‌شویم که این کار به شدت به فیلم ضربه می‌زند!»
گنجی در بخشی از صحبت‌هایش به ادامه اکران‌های مستند «من می‌خوام شاه بشم» در جشنواره‌های بین المللی اشاره می‌کند:« آخرین اکران ما در جشنواره «بیگ اسکای» در کشور آمریکا بود که یکی از مهم‌ترین اتفاقات سینمای مستند آمریکاست؛ این مستند هم‌چنین هفته‌های آتی در جشنواره «دِربی» کشور انگلستان به نمایش در می‌آید که این دومین نمایش آن در کشور انگلستان است.»

این کارگردان این روزها در حال ساخت مستند «پازلی‌ها» برای مجموعه‌ «کارستان» به تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب است.مستند «من می‌خوام شاه بشم» سال گذشته در گروه هنروتجربه به نمایش درآمد.