هنر و تجربه:مجموعه‌های زنجیره‌ای «ایناکس لیژر» هند، قراردادی را برای نصب و راه‌اندازی پنج سالن نمایش آیمکس در چهار شهر بزرگ این کشور آسیایی امضا کردند. ایناکس این سالن‌ها را به مجموعه‌های مالتی‌پلکس موجود در شهرهای مومبای، بنگلور، دهلی و کلکته اضافه خواهد کرد.

این قرارداد تعداد سالن‌های سینمای آیمکس هند را از پانزده به بیست سالن می‌رساند که از این تعداد نه سالن هم‌اکنون دایرند و یازده سالن هنوز ساخت‌شان به پایان نرسیده است.مجموعه‌های زنجیره‌ای ایناکس که از سال ۲۰۰۲ کارشان را آغاز کرده‌اند، در حال حاضر ۱۰۷ مالتی‌پلکس را با ۴۲۰ پرده در ۵۷ شهر و نوزده استان هند در دست دارند. نکته فوق‌العاده این‌جاست که این سالن‌ها همه مجهز به فناوری سه‌بعدی، قابلیت نمایش فیلم‌هایی با های‌فریم و سیستم‌های پخش فرمت‌های دیجیتال ۲K و ۴K هستند.

ریچارد ال. گلفاند، مدیرعامل کمپانی آیمکس طرف قرارداد – که این اتفاق اولین تجربه‌ی کمپانی‌اش  است – می‌گوید: «هند فرصت بسیار بزرگی برای ماست. حالا فرصت رشد در این بازار مهم را به دست آورده‌ایم و این قرارداد می‌تواند گام اول مهمی برای ما باشد. ما باور داریم که این اقدام ایناکس برای راه‌اندازی سالن‌های آیمکس به ما این امکان را می‌دهد که شبکه‌مان را با سرعت بیش‌تری در این کشور گسترش دهیم.»

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: