هنر و تجربه: اگر مستند بلندی در دست تولید دارید که داستان یا شخصیت منحصربه‌فردی دارد و پیش از این هرگز نمونه‌اش دیده نشده است، می‌توانید از کمک‌هزینه‌ی تولید بیست هزار دلاری بهره‌مند شوید.

«پراجکت گرین‌لایت دیجیتال استودیوز» و «سید اند اسپارک» با همکاری یکدیگر از امروز یک فراخوان شصت‌روزه‌ی سرمایه‌گذاری عمومی راه انداخته‌اند که در نوع خودش اولین نمونه است و به دنبال داستان بعدی است که هنوز روایت‌نشده و منحصربه‌فرد و تازه است.

در جریان این فراخوان و رقابت، فیلم‌سازان مختلف به طور هم‌زمان برای جمع‌آوری سرمایه و جلب نظر دیگران تلاش می‌کنند و پروژه‌های‌شان را ارائه می‌دهند. ده فیلم‌ُساز برتری که بیش‌ترین حمایت را به دست بیاورند (در قالب تعداد پیروها در سید اند اسپارک)راهی فینال می‌شوند و در آن‌جا هیأتی متشکل از مستندسازان مطرح برنده‌ی نهایی را انتخاب می‌کنند که در جریان مهمانی ناهار ایده‌های درخشان در بخش «جشنواره‌ی آینده»ی ساندنس در اوایل ماه اوت به طور رسمی معرفی خواهد شد.

بانیان این رویداد علاوه بر جایزه‌ی بیست هزار دلاری، در بازاریابی فیلم تولیدی هم کمک می‌کنند و هرچه از دست‌شان بربیاید به منظور نمایش عمومی فیلم انجام خواهند داد.

 

برچسب‌ها: