هنروتجربه:‌با آغاز دومین ماه فصل بهار برنامه جدید اکران فیلم‌های مستند گروه سینمایی هنروتجربه درخانه هنرمندان آغاز شده‌است.
به گزارش روابط عمومی گروه هنروتجربه، هرروز ساعت ۱۹ در خانه هنرمندان مستندهایی از گروه هنروتجربه به نمایش در می‌آیند.همچنین درشهرستان‌ها نیز سینماهای نمایش دهنده گروه هنر وتجربه در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه به نمایش فیلم‌های مستند این گروه می‌پردازند.
مستندهای «پسرانی با گوش‌های شکسته»،«برای گونگادین بهشت نیست»، «فصل هرس»،«من ناصر حجازی هستم»،«دینگومارو»، «من نگهدار جمالی وسترن می‌سازم»، «زمناکو»   و «کارنامه چهل ساله مهرجویی» از جمله آثاری هستند که طبق برنامه اعلام شده در خانه هنرمندان تهران و دیگر سینماهای هنروتجربه درشهرستان‌ها به نمایش در می‌آیند. این مستندها هرکدام می تواند دریچه جدید به دنیای ناشناخته افراد و مکان‌ها باشد. تاکنون اززمان شروع فعالیت گروه هنروتجربه بیش از ۲۰ فیلم مستند در این گروه سینمایی به نمایش درآمده است، مستندهایی نظیر «کهریزک از چهار نگاه»، «شش قرن و شش سال»،«آتلان»،«خاطراتی برای تمام فصول»،«آزادراه»،«من می‌خوام شاه بشم» و… که بسیار مورد رضایت مخاطبان هنروتجربه قرار گرفتند.
برچسب‌ها: