هنر و تجربه: ورنر هرتسوگ با آموزش هنرمندان جوان در رشته‌ی فیلم‌سازی بیگانه نیست اما او تابستان امسال گروه بسیار بزرگ‌تری را برمی‌گزیند و کلاسی را برپا می‌کند که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. ثبت‌نام از پنج روز پیش (هجدهم ماه مه) آغاز شده است.

کسانی که از راه یافتن به مدرسه‌ی فیلم  هرتسوگ با عنوان «Rogue Film School» که البته ورود به آن کار خیلی دشواری است، ناامید و مستأصل شده‌اند یا سایر علاقه‌مندانی که دوست دارند از تجربه‌های این فیلم‌ساز بزرگ بهره ببرند اما نمی‌توانند خودشان را به مکان آن (که امسال در مونیخ است) برسانند، حتماً از شنیدن این خبر حسابی به وجد می‌آیند. این کلاس‌ها کاملاً به صورت آنلاین و مسترکلاس برگزار می‌شوند و جلسه‌های پنج‌ساعته‌ای هستند شامل مواد تکمیلی و عملی مختلف که شرکت‌کنندگان در آن‌ها می‌توانند ویدئوهای خودشان را آپلود کنند و نظر هرتسوگ درباره آن‌ها را دریافت کنند.

این توضیح کوتاه درباره کلاس آنلاین هرتسوگ در نشست مطبوعاتی این رویداد ارائه شده است: «مسترکلاس هرتسوگ بر هنر فیلم‌سازی مستند و داستانی تمرکز خواهد داشت. هرتسوگ نحوه‌ی ضبط تصویرهای هراس‌انگیز، زیبا و تماشایی‌اش را با هنرجویان در میان خواهد گذاشت. درس‌ها شامل داستان‌گویی، سرمایه‌گذاری، رهبری گروه، فیلم‌برداری، هدایت بازیگران، یافتن و کار کردن در لوکیشن‌ها، تدوین و شیوه‌های انجام مصاحبه در مستند خواهد بود. ثبت‌نام اولیه عمومی است و کلاس‌ها از تابستان امسال برپا خواهند شد.»

 

منبع: ایندپندنت

برچسب‌ها: