هنر و تجربه: کمپانی هاروی واینستین حقوق پخش جهانی – بجز برای مناطق فرانسوی‌زبان – مستند در حال تولید «۲۱ سال: کوئنتین تارانتینو» را خرید. این پروژه توسط تارا وود تهیه و کارگردانی شده است که فیلمی با عنوان مشابه «۲۱ سال: ریچارد لینکلیتر» را هم در کارنامه دارد و هر دو فیلم بر اساس این ایده شکل گرفته‌اند که ۲۱ سال ابتدایی فعالیت‌های یک هنرمند، تعریفی است جامع از کارنامه‌ی او.

هاروی و باب واینستین همکاری با تارانتینو را حدود ۲۵ سال پیش در فیلم «سگ‌های انباری»/ «سگدانی» آغاز کردند و از آن به بعد در همه‌ی فیلم‌های این فیلم‌ساز بزرگ همراه او بوده‌اند. این فیلم برای اولین بار در بازار فیلم آمریکا در ماه نوامبر ارائه شد؛ فیلمی که به بررسی ۲۱ سال اول فعالیت‌های تارانتینو می‌پردازد و شامل گفت‌وگو با همکاران مختلف وی از جمله ساموئل ال. جکسن، جان تراولتا، کریستف والتس، لوسی لیو، جنیفر جیسن لی، الی راث، رابرت فورستر، داین کروگر، مایکل مدسن، کری واشینگتن و… می‌شود.

هاروی واینستین در بیانیه‌ای چنین گفته است: «بارها و بارها همکاری با کوئنتین، یکی از نقاط قوت و مهم کارنامه‌ی من در کمپانی‌های میرامکس و واینستین بوده است، نه‌فقط به این دلیل که او یکی از مؤلفان و بزرگان حقیقی این صنعت است بلکه از این جهت که در طول بیست سال گذشته ما دوستان صمیمی شده‌ایم.»

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: