هنر و تجربه:شاید استیون سودربرگ از فیلم‌سازی در سینما بازنشسته شده باشد، اما در سایر حوزه‌ها به‌شدت درگیر شده و سر خودش را شلوغ کرده است. او دو فصل از درام طبی «The Knick» را برای سینه‌مکس کارگردانی کرد و پس از فعالیت در سمت تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال دیگری برای «استارز»، به‌تازگی کارگردانی یک فیلم تلویزیونی را برای شبکه‌ی اچ‌بی‌او با عنوان «موزاییک» بر عهده گرفته است.

جدیدترین خبر درباره فعالیت‌های فیلم‌سازی سودربرگ هم این است که او قصد دارد تهیه‌کننده‌ی اجرایی یک سریال کوتاه وسترن برای شبکه‌ی نتفلیکس باشد که درباره یک شهر معدنی در دهه‌ی اول سده‌ی هجدهم است. به گزارش «والچر» جف دنیلز در حال مذاکره برای بازی در این مجموعه است. اسکات مک‌نیری و جک اوکانل هم پیش از این به ترکیب بازیگران این سریال پیوسته‌اند.

جف دنیلز

جف دنیلز که تا امروز با فیلم‌سازان بزرگی از جمله میلوش فورمن، وودی آلن، جاناتان دمی، نوا بامباک و… همکاری کرده، اخیراً در نقش ویل مک‌آوی در «اتاق خبر» ارون سورکین برای اچ‌بی‌او بازی کرده است. اسکات فرانک هم قرار است کارگردانی این مجموعه‌ی وسترن را انجام بدهد؛ کسی که پیش از این نگارش فیلم‌نامه‌های «شورتی را بگیرید» (بری ساننفلد)، «خارج از دید» (استیون سودربرگ) و «گزارش اقلیت» (استیون اسپیلبرگ) را در کارنامه دارد. جدیدترین تجربه‌ی او در مقام کارگردان هم درام جنایی «گذر از میان سنگ‌های قبر» (۲۰۱۴) با بازی لیام نیسن بود که چندان مورد توجه منتقدان قرار نگرفت.

منبع: ایندی‌وایر

برچسب‌ها: