هنر و تجربه:اغلب وقتی فیلمی به پایان می‌رسد و از کارگردانان درباره همکاری با ستاره‌های بزرگ سؤال می‌شود، همه چیز در تعریف و تمجید خلاصه می‌شود. اما ظاهراً درباره جان کارنی و فیلمش «دوباره شروع کن» با بازی کایرا نایتلی، داستان دیگری در میان است.

جان کارنی در جریان تبلیغ فیلم جدیدش «سینگ استریت» به همکاری‌اش با کایرا نایتلی در درام «دوباره شروع کن» در سال ۲۰۱۳ هم اشاره کرده و گفته است که دیگر دوست ندارد با این بازیگر کار کند. او در گفت‌وگویش با «ایندپندنت» گفت: «دیگر هرگز فیلمی با سوپرمدل‌ها نمی‌سازم.»

نایتلی در «دوباره شروع کن» نقش ترانه‌سرایی را بازی کرده است که نامزدش با بازی آدام لوین او را ترک می‌کند. او در ادامه پا به مسیر تازه‌ای می‌گذارد و با همکاری مارک رافلو دست به آهنگ‌سازی می‌زند. در این شرایط ظاهراً کارنی از همکاری‌اش با لوین و رافلو خاطرات به‌مراتب جالب‌تری دارد تا با نایتلی. او درباره آن‌ها هم گفته است: «مارک رافلو بازیگر حیرت‌انگیزی است و همکاری با آدام لوین لذت‌بخش است و در واقعاو بدون هیچ ادعا و غروری، هیچ ترسی از قرار گرفتن جلوی دوربین و کاوش در فردیتش ندارد.»

البته کایرا نایتلی بازی‌های تحسین‌شده‌ای در کارنامه دارد که افتخارهای متعددی در جوایز مطرح از جمله اسکار، بفتا و… برایش به ارمغان آورده‌اند. دیوید کراننبرگ کارگردان هم پس از همکاری با او در سال ۲۰۱۱ و فیلم «ذهن خطرناک» به «فیلم کامنت» گفت که او یکی از بهترین بازیگران زنی است که با او همکاری کرده است: «او حیرت‌انگیز بود و همه‌ی ما را کاملاً مبهوت خودش کرده بود.»

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: