هنر و تجربه:کمپانی مگنولیا حقوق پخش فیلم آرنو دپلشن در ایالات متحده را به دست آورد؛ در این فیلم که «ارواح اسماعیل» نام دارد، ماریون کوتیار، شارلوت گینزبورگ، متیو آمالریک و لویی گارل نقش‌های اصلی را بازی خواهند کرد.

«ارواح اسماعیل» که توسط کمپانی «وای نات پروداکشنز» واقع در پاریس تهیه می‌شود، دنباله‌ای است که دپلشن بر دیگر فیلمش با عنوان «روزهای طلایی من»می‌سازد که آن فیلم هم توسط مگنولیا پخش شد. اولین نمایش جهانی «روزهای طلایی من» سال گذشته در جشنواره فیلم کن و در بخش دوهفته‌ی کارگردانان رقم خورد که جایزه‌ی SACD و در ادامه جوایز متفاوت دیگری از جمله شش جایزه سزار را برای دپلشن به ارمغان آورد.

«ارواح اسماعیل» که در مرحله‌ی پیش‌تولید است، داستان فیلم‌ساز بیوه‌ای را روایت می‌کند که در میان ساختن فیلمی درباره یک دیپلمات غیرمعمول، با الهام از برادرش، است. او با وجود این‌که زندگی تازه‌ای را با سیلویا آغاز کرده است، هم‌چنان در سوگ مرگ  (کارلوتا) است که بیست سال پیش از دست داده است. بازگشت کارلوتا از جهان مردگان باعث فرار سیلویا می‌شود.

آرنو دپلشن که در جشنواره کن اخیر به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران، به ریاست جرج میلر، حضور داشت، یکی از محبوب‌ترین مؤلفان سینمای معاصر فرانسه است که هر پنج فیلمش در بخش رقابتی جشنواره کن، اولین نمایش جهانی‌شان را پشت سر گذاشته‌اند.

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: