هنروتجربه: فیلم سینمایی «احتمال باران اسیدی» نخستین فیلم سینمایی بهتاش صناعی‌ها در چهارمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی در پاریس به نمایش درمی‌آید.

جشنواره فیلم‌های ایرانی پاریس از تاریخ اول تا هفتم ماه ژوئن (۱۲ تا ۱۸ خرداد) درشهر پاریس فرانسه برگزار می‌شود و فیلم «احتمال باران اسیدی» در دو سانس و در سینمای نوول اودیون (NOUVEL  ODEON) شهر پاریس روی پرده می‌رود. فیلم‌های «فروشنده» اصغر فرهادی، «وارونگی» بهنام بهزادی ، «یک شهروند کاملا معمولی» مجید برزگر و «من میخوام شاه بشم» مهدی گنجی از دیگر فیلم‌های حاضر در این دوره جشنواره هستند.
فیلم «احتمال باران اسیدی» همچنین به زودی در موزه سینمای آلمان در شهر فرانکفورت نیز نمایش دارد. در این برنامه علاوه بر این فیلم مستندهای «آخرین روزهای زمستان» و «رویاهای دم صبح» از مهرداد اسکویی و فیلم سینمایی «روزمبادا» از فائزه عزیزخانی و دو فیلم از رضا درمیشیان «من عصبانی نیستم» و «لانتوری» نیز نمایش داده می‌شوند.
فیلم سینمایی «احتمال باران اسیدی» در جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی مختلفی حضور داشته و برنده جوایز متعددی شده‌است. اکران موفقیت آمیز این فیلم در هنروتجربه هم‌چنان ادامه دارد. شمس لنگرودی، مریم مقدم و پوریا رحیمی سام بازیگران اصلی این فیلم و روح الله برادری و سمیرا برادری تهیه‌کنندگان آن هستند.