هنر و تجربه:وقتی یک فیلم‌نامه‌نویس سعی می‌کند جدیدترین فیلم‌نامه‌اش را به تولید برساند، طبیعی است که حمایت دو کارگردان تحسین‌شده و بزرگ هالیوود از پروژه‌ی او می‌تواند فوق‌العاده باشد و جریان بازی را به نفع او تغییر بدهد. این همان اتفاقی است که در طول مراحل پیش از تولید یکی از فیلم‌های جدید مارول با نام «ددپول» با بازی راین رینولدز افتاد.

ریت ریس یکی از نویسندگان «ددپول» اخیراً در گفت‌وگویی به این موضوع اشاره کرد که دیوید فینچر و جیمز کامرون پس از خواندن بخش‌هایی از فیلم‌نامه‌ی اولیه، نظر موافق و حمایت‌شان را از این فیلم به مدیران استودیو اعلام کردند: «یکی از آن‌ها هم کافی بود تا کمپانی فاکس قرن بیستم قانع شود که هرچه زودتر باید این پروژه را کلید بزند.»فیلم ابرقهرمانی نامتعارف و تروتازه‌ی «ددپول» هم در گیشه به موفقیت رسید و هم مورد استقبال عموم منتقدان قرار گرفت.

دیوید فینچر در حال حاضر روی مجموعه‌ی جنایی «شکارچی ذهن» (Mindhunter) کار می‌کند که سال آینده آماده نمایش می‌شود و جیمز کامرون هم آن قدر با دنباله‌های مختلف «آواتار» مشغول است که حالا حالاها باید اخباری در این خصوص را از او بشنویم.

منبع: ایندی‌وایر

برچسب‌ها: