هنر و تجربه: فهرست رپلیکِنت‌های (موجودات بایورباتیک جهان «بلید رانر») بالقوه با انتشار خبر پیوستن برکاد عبدی به فهرست بازیگران دنباله‌ی «بلید رانر» – که کارگردان بزرگ کانادایی دُنی ویلنوو آن را می‌سازد – هم‌چنان در حال گسترش است.

برکاد عبدی که برای بازی در نقش منفی «ناخدا فیلیپس» نامزد دریافت جایزه اسکار شد و جمله‌ی «حالا من ناخدا هستم» او نقل زبان علاقه‌مندان فیلم شد، به هریسن فورد، راین گاسلینگ، رابین رایت، آنا دی آرمس، مَکِنزی دیویس و دیو باتیستا (قهرمان سابق کشتی‌کچ) پیوست تا در این فیلم که یک پروژه‌ی سینمایی مرموز است بازی کند.

جزییات چندانی درباره این دنباله – که مدت‌هاست انتظار تولیدش می‌رود – عرضه نشده است ولی ظاهراً از ادامه‌ی حوادث نسخه‌ی اریژینال آغاز می‌شود که ریدلی اسکات آن را در سال ۱۹۸۲ ساخت؛ در این فیلم شاخص سینمای علمی‌خیالی، هریسن فورد در نقش کارآگاهی در شرف بازنشستگی در لس‌آنجلس ۲۰۱۹ بازی کرده است که در آن چهار رپلیکنت خطرناک رها شده‌اند.

دنی ویلنوو کارگردان، پیش از این فیلم‌های درخشانی چون «زندانیان» (۲۰۱۳) و «سیکاریو» (۲۰۱۵) را ساخته است و راجر دیکینز که سیزده بار نامزد جایزه اسکار شده است، مدیر فیلم‌برداری این فیلم خواهد بود.

منبع: ایندی‌وایر

برچسب‌ها: