هنر و تجربه: فیلم ترسناک و علمی‌خیالی «آنانی که مرگ را تجربه می‌کنند» (Flatliners) که در سال ۱۹۹۰ به کارگردانی جوئل شوماخر ساخته شد، در حالی بازسازی خواهد شد که قرار است یکی از بازیگران نسخه‌ی اصلی دوباره نقشی را در آن بازی کند. این بازیگر کیفر ساترلند است که در فیلم اصلی با جولیا رابرتز، کوین بیکن، ویلیام بالدوین، الیور پلات، هوپ دیویس و… همبازی بود.

ساترلند که پس از تغییرهایی در برنامه‌هایش توانست بازی در این فیلم را بپذیرد، در این بازسازی با الن پیج، دیئگو لونا، نینا دوبرف، جیمز نورتن و… هم‌بازی خواهد شد. داستان فیلم درباره گروهی از دانشجویان پزشکی است که – بر خلاف بچه‌های امروزی که درگیر بازی‌های ناک‌اوتی هستند – دست به آزمایش‌های خطرناکی می‌زنند و با ایست قلبی موقت خودشان می‌خواهند تجربه‌هایی نزدیک به مرگ را پشت سر بگذارند؛ و همان طور که می‌توان حدس زد همه چیز طبق برنامه و انتظار پیش نمی‌رود.

این بازسازی توسط نیلز آردن اوپلف کارگردانی می‌شود که پیش از این نسخه‌ی اریژینال «دختری با خال‌کوبی اژدها» و «Dead Man Down» را در کارنامه دارد. این نسخه با احتمال زیاد در سال آینده به نمایش عمومی درمی‌آید اما هنوز تاریخ به‌خصوصی برای اکران آن در نظر گرفته نشده است.

منبع: ایندی‌وایر

برچسب‌ها: