هنروتجربه: مصطفی آل‌احمد، فیلم‌برداری مستند خود به نام «گِرو گَر» را به پایان برده است و پیگیر اکران مستندی دیگر که درباره زندگی جلال آل‌احمد ساخته، است.

«گِرو گَر» عنوان آخرین مستند آل‌احمد است که موضوعی چندگانه دارد و کارگردانش پس از سه سال فیلم‌برداری، آن را به پایان برده است. این مستند ساختاری تجربی دارد و برخلاف روال معمول مستندسازی بیانی مینیمال دارد. آخرین مستند آل‌احمد  که زمان زیادی برای پژوهش آن صرف شده است، در حال حاضر در مرحله صداگذاری قرار دارد.

«گِرو گَر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی آل‌احمد و با فیلم‌برداری محمد حدادی و داوود عباسی ساخته شده و صداگذاری آن را نیز محمود موسوی‌نژاد برعهده گرفته است.آل‌احمد در گفت‌وگویی با ایسنا  با اشاره به اینکه فیلم‌برداری این مستند همزمان با پژوهش‌های آن و در چندین نوبت انجام شده است: «هرچند در نهایت بسیاری از راش‌های ضبط شده را کنار گذاشتم؛ سعی کردم برخلاف روال معمول مستندسازی در این فیلم به بیانی “مینیمال” نزدیک شوم که خبری از اطلاعات مرسوم مستندسازی در آن یافت نمی‌شود و همه چیز در یک مفهوم‌گرایی شکل می‌گیرد که روال ساخت مستندسازی -بویژه در ایران- اینگونه نیست».

این مستندساز فیلم سینمایی «پوسته» را نیز در کارنامه دارد. این فیلم در اولین دوره اکران فیلم‌ها در گروه هنر و تجربه حضور داشت.