هنر و تجربه: از قرار معلوم جف بریجز و جان تورتورو ایده‌هایی درباره دنباله‌های احتمالی بر «لبوفسکی بزرگ» دارند و بر خلاف رقابت سرسختانه‌شان سر بولینگ در فیلم کلاسیک برادران کوئن، در این مورد کاملاً با هم توافق دارند و هم‌نظرند. البته تورتورو سال‌هاست که می‌خواهد فیلمی بر اساس شخصیت خودش در فیلم کوئن‌ها – یعنی عیسی – بسازد؛ شخصیتی که هیچ کس نمی‌تواند با او دربیفتد.

به هر حال تورتورو در گفت‌وگوی اخیرش به این موضوع اشاره کرده است که وکلایش به او توصیه کرده‌اند فعلاً در این مورد صحبتی نکند چون روال فعلی کسب حقوق این شخصیت «از نظر قانونی به‌شدت پیچیده» است. از سوی دیگر، دود (نام شخصیت بریجز در «لبوفسکی بزرگ»)در این مورد گفت: «فکر می‌کنم ایده‌ی فوق‌العاده‌ای است.»

البته تورتورو گفته است که برادران کوئن احتمالاً فیلم مورد نظر او را کارگردانی نخواهند کرد اما به هر حال در تولید فیلم به‌نوعی مشارکت خواهند داشت: «این فیلم به هر حال اثری است که آن‌ها در تولیدش از من حمایت خواهند کرد.» بریجز هم گفته است که بازی دوباره در نقش دود و یک حضور کوتاه در این فیلم می‌تواند جالب باشد. در این میان ظاهراً بریجز هم ایده‌ی خودش را برای یک لبوفسکی قرن بیست‌ویکمی دارد که هنوز اشاره دقیقی به آن نکرده است.

منبع: ایندی‌وایر