هنروتجربه: کلویی سویگنی، سلما هایک و جی دوپلس به عنوان بازیگران جدید درام مستقلی با نام «بئاتریس در مهمانی شام» انتخاب شدند تا در کنار جان لیتگو و کانی بریتن قرار گیرند. میگل آرتِتا فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از مایک وایت کارگردانی خواهد کرد.

داستان درباره پزشکی است که وقتی ماشینش در خانه‌ اعیانی مشتری‌اش خراب می‌شود، به مهمانی شامی دعوت می‌شود که در آن‌جا برپا است. فیلم توسط «بران استودیوز» و «کیلر فیلمز» با همکاری «کریئیتیو ولث میدیا فایننس» تولید خواهد شد و «بران استودیوز» یکی از سرمایه‌گذاران آن است. «کیلر فیلمز» پیش از این تهیه‌کنندگی «کارول» را با بازی‌های کیت بلانشت و رونی مارا بر عهده داشته است و به‌زودی درام «شگفت‌زده» به کارگردانی تاد هینز و بازی جولین مور را بر پرده سینماها خواهد داشت.

«بران استودیوز» امسال دو فیلم مهم را در کارنامه دارد که به نظر می‌رسد از رقبای مهم فصل جوایز باشند: «تولد یک ملت» از نیت پارکر و «حصارها»ی دنزل واشینگتن.

کلویی سویگنی اخیرا در «عشق و دوستی» در برابر کیت بکینسیل بازی کرده است و در مجموعه‌ اریژینال نتفلیکس با نام «دودمان» هم حضور دارد. سلما هایک هم قرار است در فیلم‌های «والدین مخمور» در برابر الک بالدوین و در «محافظ آدم‌کش» در کنار راین رینولدز و ساموئل جکسن بازی کند.