هنر و تجربه: اکران فیلم «کپی برابر اصل» ساخته عباس کیارستمی از دیروز در سینمابهمن سنندج آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه،فیلم کپی برابر اصل قرار است روزهای زوج در این سینما به نمایش درآید. زمان نمایش این فیلم ساعت ۱۹روزهای زوج است.

فیلم «کپی برابر اصل» ساخته عباس کیارستمی از پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۴ اکران خود را در سینماهای گروه هنروتجربه آغاز کرده بود که با استقبال خوبی از سوی علاقمندان سینمای عباس کیارستمی مواجه شده بود. این فیلم که در دونسخه دوبله و زیرنویس فارسی در سینماهای هنر وتجربه به نمایش در آمد با ضریب اشغال بالا و در برخی از سینماها بیش از ۵۰ درصد روبرو شد.

دوبله این فیلم با نظارت عباس کیارستمی درزمان حیاتش انجام شده است. خصوصا اینکه  کیارستمی حساسیت ویژه‌ای در زمینه ترجمه و دوبله این فیلم داشته است. مدیریت دوبلاژ این فیلم بر عهده سعید مظفری بوده و ترجمه آن را خانم گرگانی برعهده داشت. در این فیلم سعید مظفری به جای ویلیام شیمل و مریم شیرزاد به جای ژولیت بینوش صحبت کرده‌اند.

«کپی برابر اصل» فیلمی به نویسندگی و کارگردانی عباس کیارستمی و محصول سال ۲۰۱۰ است و ژولیت بینوش و ویلیام شیمل بازیگران اصلی آن هستند. وقایع فیلم در ایالت توسکانی ایتالیا می‌گذرد. داستان فیلم درباره صاحب یک گالری هنری (ژولیت بینوش) است که با نویسنده‌ای آشنا می‌شود.