هنروتجربه: کیسی افلک به عنوان ستاره‌ اصلی اقتباس سینمایی دبرا گرانیک از رمان پیتر راک با نام «دست کشیدن من» انتخاب شد. این درام که از یک داستان حقیقی الهام گرفته است، حول شخصیت کرولاین جریان دارد که یک دختر سیزده‌ساله است که با پدرش در فورست پارک، یک منطقه‌ عظیم و طبیعی حفاظت‌شده در پورتلند ایالت اوریگن، زندگی می‌کنند. آن‌ها در سرپناهی غارمانند زندگی می‌کنند، از نهر نزدیک‌شان به عنوان منبع آب بهره می‌برند، باغی برای خود دارند و حتی نوعی کتابخانه هم دارند. آن‌ها هفته‌ای یک بار به خرید مایحتاج‌شان می‌روند و در دل دنیای متمدن قرار می‌گیرند.

دبرا گرانیک که کارگردانی را بر عهده دارد، فیلم‌نامه را با همکاری آن روسلینی می‌نویسد که یکی از تهیه‌کنندگان فیلم هم هست. کیسی افلک اولین بازیگری است که برای حضور در این فیلم برگزیده شده است. گرانیک با فیلم مستقل تحسین‌شده‌اش در سال ۲۰۱۰ با نام «Winter’s Bone» با بازی جنیفر لورنس شناخته می‌شود؛ فیلمی که اولین نامزدی جایزه اسکار را برای لورنس به ارمغان آورد و در رشته‌های بهترین فیلم و بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی هم نامزد دریافت تندیس طلایی شد. یکی از مهم‌ترین جوایزی که فیلم به دست آورد، جایزه بزرگ هیأت داوران جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۰ بود.

کیسی افلک در ماه‌های اخیر با تریلر جنایی «سه نُه» (جان هیلکوت) روی پرده بود و بعد از این با درام «منچستر از راه دریا» به سینماها خواهد آمد.

منبع: ایندی‌وایر