هنروتجربه: کمپانی آلمانی «مچ فکتوری» که اغلب یکی از فعال‌ترین‌های فروشندگان و خریداران جشنواره فیلم ونیز است، کار و کاسبی‌اش پیرامون این رویداد سینمایی را شروع کرده است. این کمپانی به‌تازگی حقوق پخش «از میان دیوار» ساخته‌ راما برشتاین را به پخش‌کننده‌ تازه‌ای در ایتالیا با نام «Cinema SRL» فروخته که توسط والریو دی پائولیس کهنه‌کار راه‌اندازی شده است. این فیلم دومین اثر کارگردانش است که فیلم اولش با عنوان «پر کردن خلأ» هم در سال ۲۰۱۲ در جشنواره ونیز به نمایش درآمد و تا حدی مورد توجه قرار گرفت. «از میان دیوار» در بخش افق‌های جشنواره ونیز روی پرده می‌رود.

مایکل وبر مدیر عامل «مچ فکتوری» خوش‌حالی خودش از همکاری با دی پائولیس ایتالیایی – که ظاهراً در این عرصه سابقه‌ دیرینه‌ای دارد – ابراز کرده است: «باعث افتخار است که بخشی از برنامه‌ کمپانی تازه‌تأسیس او را پر کرده‌ایم؛ آن هم با یک درام کمدی صمیمی که واقعاً مناسب تماشاگران این سرزمین به نظر می‌رسد.»

در سوی دیگر، دی پائولیس هم گفته است: «به چند دلیل از این همکاری خوش‌حالیم: اول این‌که همکاری ما با مچ فکتوری را تداوم بخشید که سال‌هاست فیلم‌های موفق متعددی را به ما عرضه کرده است و دوم این‌که دوباره فیلم دیدنی نصیب ما شده است که استعداد فیلم‌‌سازش را به نمایش می‌گذارد.»

ورایتی