هنر و تجربه:آلفونسو کوارون و کمپانی «پارتیسیپنت میدیا» دوباره در پروژه‌ی جدیدی با هم کار می‌کنند که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است. این فیلم که قرار است تولیدش از فصل پاییز در مکزیک آغاز شود، یک سال از زندگی خانواده‌ای از طبقه‌ی متوسط را در مکزیکوسیتی در اوایل دهه‌ی ۱۹۷۰ به تصویر خواهد کشید.

کوارون در بیانیه‌ای درباره فیلم گفته است: «این فیلم بیش‌تر یک پروژه‌ی دلی است و اولین فیلمی است که پس از سال‌ها در مکزیک خواهم ساخت. همکاری در این پروژه با کمپانی پارتیسیپنت میدیا هم مرا هیجان‌زده کرده است.» دیوید لینده، مدیرعامل کمپانی تهیه‌کننده‌ی فیلم هم چنین اظهار نظر کرده است: «آلفونسو استاد داستان‌گویی است؛ فیلم‌سازی که به‌واسطه‌ی قدرت سینما، مرزهای فرهنگی سراسر جهان را با پیوند دادن تماشاگران به یکدیگر درهم شکسته است.»

کمپانی «پارتیسیپنت میدیا» در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتوی امسال چهار فیلم را عرضه کرده است: «دیپ‌واتر هورایزن» به کارگردانی پیتر برگ و با بازی مارک والبرگ، «انکار» با بازی ریچل وایس، «هیولایی می‌آید» ساخته‌ی جی. ای. بِیونا و «نرودا» از پابلو لارین که گائل گارسیا برنل نقش اصلی آن را بازی کرده است.

آلفونسو کوارون که پیش از این نویسندگی و کارگردانی مجموعه‌ی تلویزیونی «باور» را تجربه کرد، با فیلم تحسین‌شده‌اش «جاذبه» هفت جایزه اسکار از جمله بهترین کارگردان را برنده شد.

برچسب‌ها: