هنر و تجربه: نود و سومین مراسم آیین دیدار گروه سینمایی هنروتجربه دوشنبه شب ۲۹ شهریور در محل موزه سینما برگزار شد. این مراسم به فیلم مستند «مینور/ماژور» دومین ساخته علیرضا رسولی‌نژاد اختصاص داشت.

از عوامل فیلم «مینور/ماژور» علیرضا رسولی‌نژاد کارگردان و نویسنده، امیرحسین قدسی بازیگر و طراح صحنه و فرهاد قدسی تدوین‌گر فیلم در سالن حضور داشتند. رسولی‌نژاد هنگام دعوت از برادران قدسی به روی صحنه به جوایزی که امیرحسین قدسی برای طراحی صحنه «اژدها وارد می‌شود» اشاره کرد و گفت: «در دو هفته اخیر امیرحسین قدسی همه جوایز را درو کرده است.»

علیرضا رسولی‌نژاد ادامه داد: «این فیلم را در سال ۸۸ ساختیم و خیلی از فضا دور شده‌ایم و حرف زیادی برای زدن نمانده است. دوست داشتیم آقای محمد قائد هم امشب در جمع ما حضور می‌داشت اما خیلی از دوستان در ترافیک مانده‌اند.»

رسولی‌نژاد همچنین از حضور مانی حقیقی، شهرام مکری و محسن آزرم تشکر کرد و گفت: «امیدوارم دوستان حضار در جلسه با مهمان‌ها، موزیک‌ها و غذاهای این فیلم همراه بشوند.»

امیرحسین قدسی نیز که در این فیلم جلوی دوربین قرار گرفته، خاطره‌ای از ساخت «مینور/ماژور» تعریف کرد. «آقای رسولی‌نژاد نمی‌دانست من کار فیلم و بازیگری می‌کنم و چندین بار آمد و با من صحبت کرد و پیشنهاد بازی به من داد و من هردفعه می‌گفتم فکر می‌کنم. چند جلسه آمد و درباره طرحش حرف زد و وقتی فهمید من کار سینما انجام می‌دهم ناراحت شد و گفت پس این مدت ما را فیلم کرده بودی»

مانی حقیقی، شهرام مکری، محسن آزرم و سینا دادخواه از جمله میهمانان مراسم دوشنبه شب افتتاحیه فیلم «مینور/ماژور» بودند.