هنر و تجربه:شرکت رسانه‌ای «ترنر» راه‌اندازی سرویس اشتراکی «فیلم‌اِستراک» (یک سرویس «ویدئوی درخواستی» با صدها اثر مستقل، خارجی، کلاسیک و کالت) را تا ماه نوامبر به تعویق انداخت و از مشکلات فنی در خصوص ثبت‌نام خبر داد که به‌زودی برطرف خواهند شد. این سرویس در اصل توسط «تی‌سی‌ام» (ترنر کلاسیک موویز) توسعه و مدیریت شده است که در این زمینه از همکاری «کرایتیریئن کالکشن»بهره‌مند شده است و ابتدا قرار بود امروز، نوزدهم اکتبر در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

«تی‌سی‌ام» این تأخیر را در پست الکترونیکی به کاربران مشترک‌شده چنین توضیح داده است: «درست مثل آخرین مراحل تکمیل یک فیلم، این زمان اضافه به ما اجازه می‌دهد تا آخرین مراحل کاررا بهتر انجام دهیم و سرویس بهتری از بزرگ‌ترین مجموعه از فیلم‌های مشهور هنری، مستقل، کالت و خارجی را در اختیارتان قرار بدهیم. خاطرجمع باشید که ما به‌سختی در حال کار هستیم تا یک سرویس ویدئوی درخواستی با کیفیت عالی را به شما عرضه کنیم، درست همان چیزی که منتظرش هستید.»

ترنر هنوز روز خاصی از ماه نوامبر را برای راه‌اندازی این سرویس اعلام نکرده است. این سرویس فعلاً در ایالات متحده و با هزینه‌ی اشتراک ماهانه هفت دلار (به استثنای کانال کرایتیریئن) ارائه می‌شود.

ورایتی •