هنروتجربه: محمدحسین مهدویان در دومین تجربه سینمایی خود سراغ تریلری سیاسی رفته است که داستان آن در تابستان ۱۳۶۰ و در کشاکش درگیری‌های سیاسی آن سال می‌گذرد. این پروژه در مرحله پیش‌تولید قرار دارد. مهدی پاکدل، مهرداد صدیقیان و هادی حجازی‌فر به عنوان بازیگران فیلم انتخاب شده‌اند.

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» این روزها در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به تازگی مهدی پاکدل به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌است.پیش از این حضور مهرداد صدیقیان و هادی حجازی‌فر در این پروژه قطعی شده بود.

«ماجرای نیمروز» دومین فیلم بلند سینمایی محمد حسین مهدویان پس از ساخت اثر موفق «ایستاده در غبار»، یک تریلر پلیسی است که در بستر قصه به حوادث و وقایع سال ۱۳۶۰ می پردازد. «ماجرای نیمروز» با فیلم قبلی این کارگردان به جهت قصه‌گو بودن و فضاسازی بسیار متفاوت است.این فیلم قرار است از اواخر آبان کلید بخورد. تمام صحنه ها در تهران و اطراف شهر فیلم‌برداری می شود.

مهدویان در ساخت «ماجرای نیمروز» یک بار دیگر با هادی بهروز به عنوان فیلم‌بردار، هادی حجازی‌فر به عنوان بازیگر و ابراهیم امینی به عنوان نویسنده فیلم‌نامه همکاری کرده است.
عوامل ساخت فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» عبارت هستند از:
نویسندگان فیلم‌نامه: محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی- مدیر فیلم‌برداری: هادی بهروز- طراح گریم: محسن دارسنج،-طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری- صدابردار: هادی ساعدمحکم- مجری طرح: کامران حجازی- مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا-جلوه‌های ویژه: محسن روزبهانی- برنامه ریز: وحید کاشی- دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب‌الفصول- عکاس: سحاب زری‌باف- مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی – تهیه‌کننده: سید محمود رضوی- محصول موسسه سیمای مهر

«ایستاده در غبار» اولین فیلم بلند سینمایی محمد حسین مهدویان این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است.