هنر و تجربه: کمپانی «یونیورسال» به دنبال بازسازی یکی دیگر از فیلم‌های کلاسیک کالت تاریخ سینما است و کار روی پروژه‌ی بازسازی «گرگ‌نمای آمریکایی در لندن» را با حضور مکس لندیس و تهیه‌کنندگان مجموعه‌ی «مردگان متحرک»، رابرت کرکمن و دیوید آلبرت، آغاز کرده است.

مکس لندیس که پدرش جان لندیس نسخه‌ی اریژینال را کارگردانی کرده است، فیلم‌نامه را هم خواهد نوشت. فیلم کمدی ترسناک سال ۱۹۸۱ دو دانشجوی آمریکایی را دنبال می‌کند که در جریان سفر به لندن مورد حمله‌ی یک گرگ‌نما قرار می‌گیرند. یکی از آن‌ها کشته می‌شود و دیگری نجات می‌یابد اما متوجه می‌شود که ژن را دریافت کرده است و هر بار که ماه کامل می‌شود خودش به مخلوقی هراس‌انگیز بدل خواهد شد.
جان لندیس و آنتونی والر که «گرگ‌نمای آمریکایی در پاریس» را در کارنامه دارد، در ماه‌های اخیر حقوق بازسازی این فیلم را هم به «یونیورسال» واگذار کرده‌اند، اما از قرار معلوم تا شروع کار روی آن پروژه زمان زیادی باقی مانده است.مکس لندیس نویسنده و تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی «آژانس کارآگاهی همادگرای درک جنتلی» است و فیلم‌نامه‌اش با عنوان «روشن» توسط نتفلیکس خریداری شده است و در حال فیلم شدن توسط دیوید ایر است.

ورایتی •