هنروتجربه: تی‌ان‌تی تولید قسمت آزمایشی (پایلوت) مجموعه‌ «اسنوپیئرسر/ قطار برف‌شکن» بر اساس فیلم تحسین‌شده‌ای از بونگ جون هو به همین نام را در دستور کار خود قرار داد. هفت سال از بدل شدن زمین به خراباتی یخ‌زده می‌گذرد و آن‌چه از بشر باقی مانده است درون یک قطار غول‌پیکر دائم در حرکت است که همین طور دور زمین می‌چرخد. جنگ طبقاتی، بی‌عدالتی اجتماعی و سیاست‌های بقا از جمله مضامینی هستند که در این اقتباس تلویزیونی به آن‌ها پرداخته می‌شود.

از گروه سازنده‌ فیلم اصلی بونگ جون هو، پارک چان‌ووک، لی تای‌هان و دوهو چویی در این مجموعه به عنوان تهیه‌کننده‌ اجرایی فعالیت خواهند داشت. سارا آبری نایب رییس واحد برنامه‌ریزی شبکه‌ «تی‌ان‌تی» در بیانیه‌ای درباره این اتفاق گفته است: «اسنوپیئرسر یکی از اریژینال‌ترین ایده‌هایی را در خود دارد که در یک دهه‌ اخیر بر پرده‌ نقره‌ای نقش بسته‌اند؛ و البته یکی از آن مواردی است که فرصت‌های بی‌شماری را برای کاوش عمیق‌تر در قالب یک سریال در اختیار قرار می‌دهد.»

این مجموعه سومین همکاری «تی‌ان‌تی» با «ادلستاین اند کلمنتس» است که پیش از این درام «رفتار خوب» با بازی میشل داکری (بازیگر «داونتن ابی») را عرضه کرده‌اند. «تی‌ان‌تی» ماه گذشته هم تولید قسمت آزمایشی سریالی را بر اساس تریلر خون‌آشامی «آدم درست را راه بده» سفارش داد.

  • ایندی‌وایر