هنروتجربه: محمد حسین مهدویان، کارگردان فیلم «ماجرای نیمروز» درباره توقف فیلم‌برداری این پروژه گفت: «نه تایید می‌کنم و نه تکذیب!»

کارگردان فیلم «ایستاده در غبار» مدتی است جدیدترین فیلم سینمایی خود را با نام «ماجرای نیمروز» جلوی دوربین برده‌است. آخرین خبرها از ادامه فیلم‌برداری این فیلم و تدوین همزمان آن حکایت می‌کرد، اما به تازگی خبرهایی غیر رسمی مبنی بر توقف ساخت این فیلم به دلیل مسائل مالی منتشر شده است. مهدویان اما به دنبال پیگیری خبرگزاری ایسنا فقط به یک جمله «نه تایید می‌کنم و نه تکذیب» اکتفا کرده و درباره توقف یا ادامه فیلم‌برداری این پروژه توضیح بیشتری نداده‏‌است.

در «ماجرای نیمروز» مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیر احمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در محله‌های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیابان‌ها، کوچه‌ها و در پستوی خانه‌ها سرگردان و حیران. آیا این جست‌وجو را فرجامی هست؟» «ماجرای نیمروز» محصول موسسه سیمای مهر به تهیه‌کنندگی محمود رضوی است.