هنر و تجربه: پوستر جدیدی از «دونکرک» فیلم جدید کریستوفر نولان رونمایی شد؛ فیلمی که یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین آثار سینمایی ۲۰۱۷ است. در این پوستر که توسط «فیلمِستِیج» منتشر شده است و در پایین این خبر آمده، سربازی از پشت سر دیده می‌شود که به فوران شعله‌های آتش جنگ در ساحل زل زده است.

فیلم‌برداری این درام جنگی از فصل بهار در دونکرک فرانسه آغاز شد و به‌زودی تریلری هم از آن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. از همان اولین تصاویری که از پشت صحنه‌های فیلم پخش شد، نوید اثری  متفاوت به سینمادوستان داده شد. کمپانی تولیدکننده‌ی فیلم در نشست مطبوعاتی که پیش از این درباره فیلم برپا شد چنین اعلام کرد: «دونکرک با صدها هزار سرباز بریتانیایی و گروه متفقین شروع می‌شود که در محاصره‌ نیروهای دشمن قرار گرفته‌اند. آن‌ها در ساحلی به دام افتاده‌اند و در حالی که پشت سرشان دریاست، در موقعیتی غیرممکن قرار گرفته‌اند و دشمن همین طور به آن‌ها نزدیک می‌شود و حلقه‌ محاصره تنگ‌تر می‌شود.»

در این فیلم برخی از بازیگران همیشگی نولان مانند تام هاردی و کیلیئن مرفی در کنار مارک ریلنس (که برای «پل جاسوسان» اسکار بهترین بازیگر مکمل را برنده شد)، کنت برانا، هری استایلز خواننده‌ گروه «وان دیرِکشِن»، آنیورین برنارد، جک لودن، جیمز دارسی، بری کیوگن، تام گلین‌کارنی و فیان وایت‌هد تازه‌وارد بازی کرده‌اند.

«دونکرک» به صورت ۶۵میلی‌متری آی‌مکس و ۶۵میلی‌متری لارج‌فورمتس فیلم‌برداری می‌شود و قرار است ۲۱ ژوییه‌ی ۲۰۱۷ به نمایش درآید.

پوستر «دونکرک»

  • ایندی‌وایر