هنروتجربه: سومین فیلم کیارش اسدی‌زاده پس از «گس» و «شکاف» به زودی جلوی دوربین می‌رود. این فیلم «موج FM ردیف ۴۸» نام دارد.

اسدی‌زاده در گفت‌وگو با هنرآنلاین با اعلام این خبر گفت: «به احتمال زیاد بهمن ماه پیش‌تولید کار جدیدم را شروع می‌کنم و اوایل سال آینده و بعد از تعطیلات نوروز نیز کار را کلید خواهیم زد.»

اسدی‌زاده که پیش از این فیلم سینمایی «گس» را در اکران هنروتجربه داشته است، درباره حال و هوای فیلم و تفاوت آن با دو فیلم قبلی‌اش عنوان کرد: «حال و هوای اجتماعی را این فیلم نیز دارد، ولی به لحاظ فرم کاملا متفاوت خواهد بود. «موج FM ردیف ۴۸» در واقع یک فیلم نقادانه اجتماعی است و فضای آن با دو فیلم قبلی من متفاوت است. تمام قصه این فیلم الزاما در یک استودیو روایت نمی‌شود، اما در چارچوب یک برنامه رادیویی ارائه می‌شود. این فیلم روایت‌گر افرادی است که بانیان یک برنامه رادیویی هستند و فاکتورهای سرگرم کننده‌ای برای مخاطب دارد.»

اسدی زاده در ادامه درباره انتخاب بازیگران نیز اظهار کرد: «با چند بازیگر مذاکراتی داشتم اما تا زمانی که مجوز و پروانه ساخت فیلم صادر نشود از ذکر اسامی آن‌ها معذورم.»

همچنین این روزها صحبت از این است که اسدی‌زاده قرار است بازگشت فیتیله‌ای‌ها را به قاب تلویزیون رقم بزند. او این موضوع را تائید، اما توضیح بیشتر درباره برنامه پرهیز کرد.