هنر و تجربه: تروانتی رودز و کیگن مایکل کی که امسال به‌ترتیب در فیلم‌های مستقل «مهتاب» (بری جنکینز) و «درنگ نکن» (مایک بیربیگلیا) خوش درخشیدند و در کانون توجه قرار گرفتند، به جمع بازیگران نسخه‌ی بازسازی کمپانی فاکس از فیلم «غارتگر» ملحق شدند؛ مجموعه‌ای از فیلم‌های اکشن که اولین قسمت آن‌ها در سال ۱۹۸۷ با بازی آرنولد شوارتزینگر و به کارگردانی جان مک‌تیرنِن به نمایش درآمد.

نسخه‌ی جدید «غارتگر» توسط شین بلک و بر اساس فیلم‌نامه‌ای از فرد دِکِر ساخته می‌شود. جان دیویس، جوئل سیلور و لورنس گوردن که نسخه‌ی اصلی را تهیه کرده بودند در این‌جا هم تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده خواهند داشت. نهم فوریه ۲۰۱۸ به عنوان زمان نمایش عمومی فیلم اعلام شده است ولی هنوز جزییات داستانی منتشر نشده است.

تروانتی رودز در اپیزود پایانی «مهتاب» در نقش شخصیت اصلی فیلم، کایرن موادفروش، بازی کرده است. البته او حدوداً دو ماه دیگر با جدیدترین فیلم ترنس مالیک با نام «ترانه به ترانه» دوباره به پرده‌ی نقره‌ای بازمی‌گردد؛ فیلمی که پنج‌شنبه اعلام شد اولین نمایش جهانی‌اش را در جشنواره فیلم «SXSW» (مخفف South by Southwest: رویداد سالانه‌ای از فیلم، رسانه‌های تعاملی، جشنواره‌های موسیقی و کنفرانس‌های مختلف است که در اواسط ماه مارس در آستین تگزاس برپا می‌شود) تجربه خواهد کرد.

  • ایندی‌وایر