هنر و تجربه: اقتباس سینمایی کالم مک‌کارتی با عنوان «دختری با تمام استعدادها» که پاییز گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد، ماه آینده اکران خواهد شد. ام.آر. کری فیلم‌نامه را بر اساس رمان آخرالزمانی به قلم خودش نوشته است و  جما آرتِرتِن، پدی کانسیدین و گلن کلوز سه نقش اصلی فیلم را بازی کرده‌اند. تریلر این فیلم به‌تازگی در دسترس عموم قرار گرفته است.

در خلاصه‌ی داستان فیلم چنین آمده است: «در آینده‌ای نزدیک، بشر به دلیل شیوع یک بیماری خاص، اختیارش را از دست می‌دهد و آدم‌ها به قربانیانی بدل می‌شوند که “گرسنگان” گوشت‌خوار نامیده می‌شوند. در این میان فقط گروه کوچکی از بچه‌ها مصون به نظر می‌رسند. این گروه در یک پایگاه نظامی در منطقه‌ای روستایی از انگلیس، مورد مطالعه و سوژه‌ی آزمایش‌های بی‌رحمانه‌ای قرار می‌گیرند. اما در میان آن‌ها، دختری با نام ملانی از سایرین متمایز است.»

«دختری با تمام استعدادها» پیش از این‌که از ۲۴ ماه فوریه در سینماها روی پرده برود و در سامانه‌های ویدئوهای درخواستی (VOD) در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، از ۲۶ ژانویه در سرویس «DirecTV» (سرویس ماهواره‌ای پخش مستقیم که تلویزیون و رادیوی دیجیتال را در دسترس خانواده‌ها در ایالات متحده قرار می‌دهد) عرضه خواهد شد.

  • ایندی‌وایر