هنروتجربه: فیلم «ممیرو» محصول ۱۳۹۴ به کارگردانی هادی محقق یکشنبه ۱۹دیماه ساعت ۱۸ با حضور عوامل در فرهنگسرای ارسباران اکران، نقد و بررسی می‌شود.

هادی محقق(کارگردان) ، یدالله شادمانی (بازیگر) و جمعی دیگر از عوامل فیلم مهمانان چهارصد و نوزدهمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌

«ممیرو» دومین ساخته هادی محقق بعد از فیلم «او خوب سنگ می‌زند» است. این فیلم داستان تنهایی ایاز، پیرمرد سالخورده و واخورده از زندگی پرمشقت خود را روایت می‌کند که بعد از اتفاقی مهیب در زندگی‌اش، با نوه خود روزگار می‌گذراند. او که خود را مسبب همه اتفاقات بد پیرامونش می‌داند، قصد دارد تا به زندگی خود خاتمه دهد.

فیلم «ممیرو» بیش از بیست حضور جهانی داشته‌است و در جشنواره‌هایی مانند بوسان کره جنوبی، پونا هند، کازان روسیه و ایروان ارمنستان موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم شده است. این فیلم در بخش هنروتجربه سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم در این جشنواره شد و در این گروه نیز به نمایش درآمد.

سید رضا محقق(تهیه کننده)، هادی محقق (نویسنده وکارگردان)، مجید برزگر (تهیه کننده و تدوین)، روزبه رایگا(مدیر فیلم‌برداری) این فیلم هستند.