هنر و تجربه: همه مشتاق فیلم‌های بعدی فیلم‌ساز یونانی، یورگوس لانتیموس هستند که امسال با اولین فیلم انگلیسی‌زبانش یعنی کمدی سیاه «خرچنگ» (با حضور کالین فارل و ریچل وایس در نقش‌های اصلی) بسیار تحسین شد و به فهرست‌های مختلفی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۶ راه پیدا کرد. از سوی دیگر، فیلم بعدی او که «کشتن گوزن مقدس» نام دارد از همین حالا در میان کنجکاوی‌برانگیزترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷ قرار دارد. در این شرایط خبر مشارکت او در تولید یک مجموعه‌ی تلویزیونی، کنجکاوی‌های تازه‌ای را به همراه آورده است.

لانتیموس قرار است مجموعه‌ای با عنوان جالب «در باب دارگونه شدن در فلوریدای مرکزی» را برای «ای‌ام‌سی» با بازی کرستن دانست کارگردانی کند. جرج کلونی یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه است که کمدی سیاه تازه‌ای با قسمت‌های یک‌ساعتی خواهد بود که ماجراهایش در دهه‌ی ۱۹۹۰ روی می‌دهد. زنی با نام کریستال گیل پس از این‌که شوهرش می‌میرد و هیچ ارثی برای او باقی نمی‌گذارد، به‌واسطه‌ی یک طرح هرمی راهش را به آمریکا پیدا می‌کند.

رابرت فانک و مت لاتسکی نویسندگان این مجموعه هستند اما هنوز مشخص نشده است که لانتیموس کل قسمت‌ها را کارگردانی خواهد کرد یا فقط قسمت آزمایشی (پایلوت) را جلوی دوربین می‌برد و در باقی مجموعه یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی خواهد بود.

  • پلی‌لیست