هنروتجربه: در همین ماه ژانویه وودی هارلسن قصد انجام کاری را دارد که پیش از این هرگز نمونه‌اش انجام نشده است. این بازیگر قصد دارد یک فیلم کامل با مدت زمانی کم‌تر از دو ساعت را فیلم‌برداری و به صورت زنده در سینماها پخش کند. این فیلم زنده با عنوان «گم‌شده در لندن» که به نویسندگی، کارگردانی و بازی خود هارلسن به نمایش درمی‌آید، درباره شب بدی است که او در لندن تجربه می‌کند. جزییات داستانی بیش‌تر درباره این کمدی برملا نشده و فقط حضور اوئن ویلسن و ویلی نلسن در نقش‌های دیگر اعلام شده است.

هارلسن در تریلر جدیدی که درباره این پروژه‌ سینمایی در فضای مجازی قرار گرفته‌است، می‌گوید: «همه دوستانم درباره این پروژه به من گفته‌اند که ایده‌ وحشتناکی است و شکست خواهد خورد. خب، همین شروع خاص و متفاوتی است… با این وجود، چه نتیجه‌ فوق‌العاده‌ای به دست آید و چه به یک فاجعه ختم شود، تضمین می‌کنم که این فیلم ارزش دیدن را دارد.»

هارلسن که در ماه‌های اخیر با فیلم مستقل تحسین‌شده‌ «در آستانه‌ هفده‌سالگی» به سینماها بازگشته است، در ادامه توضیح می‌دهد: «به عنوان کسی که دوران کودکی‌اش را در دهه‌ ۱۹۶۰ پشت سر گذاشت، همیشه دوست داشتم بخشی از چنین تجربه‌ها و رویدادهایی باشم؛ این‌که دوستان‌تان را دور هم جمع کنید و تجربه‌ای را با هم رقم بزنید.»

«گم‌شده در لندن» یازده روز دیگر، یعنی نوزدهم ژانویه، به صورت زنده در سینماها به نمایش درمی‌آید.

  • ایندی‌وایر