هنر و تجربه: نشست نقد و بررسی فیلم «یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام‌بیگی چهارشنبه بیست‌ونهم دی‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

سالن هنروتجربه شیراز روزهای چهارشنبه میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است. این برنامه در هفته جاری به فیلم «یک روز طولانی» اختصاص دارد. در این جلسه ابتدا از ساعت ۱۶ فیلم به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۸ نشست نقد و بررسی با حضور  بابک بهرام‌بیگی کارگردان فیلم و شبنم مقدمی بازیگر آن برگزار می‌شود.

«یک روز طولانی» ساخته بابک بهرام بیگی و با بازی شبنم مقدمی و رضا بهبودی داستان فردی است به نام شاهین که پس از سال‌ها به زادگاهش سفر کرده و در دوراهی اخلاقی قرار می‌گیرد که در آن مفهوم خوبی و بدی، اخلاقی و غیراخلاقی مشخص نیست.

بهرام بیگی درباره فیلمش نوشته است:«وقتی پس از سال‌ها به زادگاهت بر می‌گردی، همان جایی که کودکی‌ات را سپری کرده‌ای، تمام آن مکان‌ها و آدم‌هایی که روزگاری برایت بزرگ و پراهمیت بوده‌اند و با خاطره آن‌ها زندگی کرده‌ای، دچار تغییر شده‌اند و آن اهمیت و جذابیت گذشته را برایت ندارند و این تغییر خود را در روابط متقابل بیشتر بروز می‌دهد.»