هنر و تجربه: «سونی پیکچرز کلاسیکس» حقوق پخش جهانی درامی با عنوان «خرس بریگزبای» را به دست آورد که روز دوشنبه اولین نمایشش را در بخش رقابت آثار دراماتیک جشنواره فیلم ساندنس تجربه کرد. به گزارش «ددلاین» سونی با پنج میلیون دلار حقوق این فیلم را خریده است. «خرس بریگزبای» اولین فیلم بلند کارنامه‌ دیو مک‌کری کارگردان است و فیلم‌نامه‌اش توسط کوین کاستلو و کایل مونی (نویسنده‌ «برنامه زنده شنبه‌شب») نوشته شده است.

«خرس بریگزبای» داستان زندگی مرد جوانی با نام جیمز را دنبال می‌کند که روزی می‌فهمد هیچ فرد دیگری برنامه‌ تلویزیونی محبوب او را تماشا نکرده است! کایل مونی، کلر دِینز، مارک همیل، گرگ کینیر، مت والش و میکِیلا واتکینس از بازیگران فیلم هستند. از قرار معلوم پخش‌کننده‌های دیگری، از جمله نتفلیکس، یونیورسال و ای‌وان، هم به دنبال شکار این فیلم بودند. سونی قصد دارد این فیلم را در فصل تابستان روانه‌ اکران سینماها کند.

سونی در بیانیه‌ای فیلم را چنین توصیف کرده است: «طراوت و تازگی خرس بریگزبای را واقعا نمی‌شود در قالب کلمه‌ها توصیف کرد. این فیلم یک شگفتی است و مایه‌ افتخار ماست که فرصت عرضه‌اش به علاقه‌مندان سینما در سراسر جهان را به دست آورده‌ایم.»

  • ایندی‌وایر