هنر‌وتجربه: ناهید حسن زاده با فیلم «زمانی دیگر» در بخش غیررقابتی هنرو تجربه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر حاضر شده است. این فیلم پیش از این در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی حضور داشته و توانسته است جوایز متعددی را از آن خود کند.

فیلم سینمایی «زمانی دیگر»  منتخب  جشنواره «ریندنس»، بخش اصلی جشنواره «سائوپائولو» برزیل؛ بخش مسابقه اصلی جشنواره کلکته و بخش مسابقه اصلی جشنواره «مانهایم» آلمان بوده است. نویسندگی و کارگردانی فیلم سینمایی «زمانی دیگر» را  ناهید حسن زاده و تهیه‌کنندگی  آن را  فری ملک مدنی برعهده دارد. این فیلم هم‌چنین برنده جایزه ببر طلایی رویال بنگال برای بهترین فیلم از بخش اصلی جشنواره فیلم کلکته شد، در بیانیه هیات داوران این جشنواره درباره این فیلم چنین آمده بود: «زمانی دیگر فیلمی با وقار و تلاشی جسورانه در سینمای ایران است که بخشی از  فرهنگ و سنت ایران را بدون اغراق و بسیار واقع‌گرا به تصویر می‌کشد.»

داستان فیلم روایت‌گر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جست‌وجوی رهایی هستند.

مجید پتکی بازیگر گیلانی از جمله بازیگران این فیلم است او برای بازی در فیلم «زمانی دیگر» به کارگردانی ناهید حسن‌زاده، جایزه دستاورد ویژه بازیگری از جشنواره مانهایم آلمان دریافت کرد. هیات داوران این رویداد سینمایی اعلام کردند که جایزه دستاورد ویژه به سبب خلق موجزانه و قوی شخصیتی پیچیده که عمیقا با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و مدت زیادی با او همراه می‌شود به این بازیگر تعلق می‌گیرد.

ناحید حسن زاده هنرجوی انجمن سینمای جوانان ایران در دفتر تهران بوده و فیلم «زمانی دیگر» به عنوان اولین تجربه بلند سینمایی او است. امسال  در جشنواره فیلم فجر و در بین کارگردان‌های فیلم اولی، هشت فیلم‌ساز فیلم کوتاه حضور دارند که حسن زاده یکی از آن‌ها به شمار می‌آید.

«زمانی دیگر» امروز(سه‌شنبه ۱۲ بهمن) ساعت ۱۶:۳۰ در پردیس چارسو به نمایش درمی‌آید.

«زمانی دیگر»/کارگردان:ناهید حسن‌زاده- مدیر فیلم‌برداری: علی محمد قاسمی – صدابردار: روح الله جعفر بیگلو- طراح صحنه و لباس: یوسف بهشتی- موسیقی: امید رئیس دانا – مدیر تولید: محمد عبدی‌زاده – بازیگران: مجید پتکی ، یاسمن نصرتی،شقایق کمندی ، فریبا خادمی ، عصمت رضاپور و منصور نوبخت –تهیه‌کننده: فریما ملک مدنی،ناهید حسن زاده