هنر و تجربه: پل تامس اندرسن و دنیل دی‌لوییس برای فیلمی تازه و کاملاً متفاوتی دوباره همکار شده‌اند. البته تا این‌جا نه‌تنها خبر خاصی درباره این پروژه سینمایی منتشر نشده بلکه تلاش شده است تا همه چیز اسرارآمیزتر هم جلوه کند و هرچه بیش‌تر بر دامنه‌ی کنجکاوی‌ها افزوده شود. در حال حاضر فیلم با عبارت «فیلم بی‌عنوانی درباره دنیای مُد لندن» معرفی شده است که یک دنیل دی‌لوییس تروتمیز و شیک قرار است نقش اصلی آن را ایفا کند.

البته به لطف عکس‌های منتشرشده از دکورهای فیلم توسط نشریه‌ی «والچر» جزییات کوچکی برملا شده است، از جمله این‌که ماجراهای فیلم در دهه‌ی ۱۹۵۰ روی می‌دهد و لوکیشن اصلی انگلیس است. علاوه بر این می‌توانید دی‌لوییس را در لباس‌های پشمی هم تصور کنید! طبق اخباری که به طور رسمی تأیید نشده است، فیلم‌برداری در طول روزهای اخیر در خارج شهر «ویتبی» در دهکده‌ی کوچک لایث آغاز شده است و گروه تولید از اواسط هفته‌ی گذشته در آن‌جا مستقر شده است.

انتظار می‌رود فیلم‌برداری تا ماه فوریه در مناطق یورک‌شایر ادامه داشته باشد. کمپانی «فوکس فیچرز» در جشنواره بین‌المللی تورنتو سال گذشته این پروژه را برگزید و هزینه‌ی تولید ۳۵ میلیون دلاری آن را تقبل کرده است. به نظر می‌رسد فیلم جدید پل تامس اندرسن با این‌که هنوز تاریخی برای نمایش عمومی‌اش اعلام نشده است، برای پایان سال و فصل جوایز ۲۰۱۷-۲۰۱۸ آماده شود.

ایندی‌وایر •