هنر و تجربه: درام‌های بومی «مأموریت محرمانه» و «پادشاه» در هفته‌ی دوم اکران‌شان در سینماهای کره جنوبی، جای‌شان را در صدر جدول فروش هفتگی عوض کردند. «مأموریت محرمانه» محصول کمپانی «سی‌جی اینترتینمنت» با فروش تقریبی دو میلیون و هفتصد هزار بلیت و رسیدن به فروشی نزدیک به بیست میلیون دلار در تعطیلات چهار روزه‌ی سال نوی لونار (یا سال نوی چینی برای اهالی خاور دور) به صدر جدول فروش راه یافت. با این حساب، مجموع فروش فیلم به رقمی بیش از ۳۲ میلیون دلار رسید.

درام جنایی «پادشاه» هم از جمعه تا دوشنبه، دوازده میلیون و چهارصد هزار دلار فروخت و مجموع فروشش به کمی بیش از سی میلیون دلار رسید. رتبه‌ی سوم جدول به انیمیشن کمپانی «دیزنی» با عنوان «موانا» رسید که با فروشی سه میلیون و ۲۱۰ هزار دلاری، فروش کل خود را پس از سه هفته، به رقم دوازده میلیون و هفتصد هزار دلار رساند.

فیلم آمریکایی «اهریمن مستقر: قسمت پایانی» در اولین هفته‌ی نمایشش در جایگاه چهارم جدول قرار گرفت و طی شش روز، سه میلیون و ۶۳۰ هزار دلار فروخت. این فیلم با در نظر گرفتن فروش افتتاحیه‌اش در روز چهارشنبه و یک روز تعطیلی اضافی در آخرهفته‌ی گذشته، بهترین فروش هفته‌ی اول را در بین فیلم‌های مجموعه‌ی «اهریمن مستقر» در کره جنوبی به دست آورده است. البته این موضوع را هم نباید فراموش کرد که بازیگر کره‌ای، لی جون‌کی، نقش مکملی را در این فیلم بازی کرده است.

ورایتی •