هنر و تجربه: جیک جیلنهال و راین رینولدز با همراهی چهار فضانورد دیگر در تریلر علمی‌خیالی با عنوان «زندگی»،  عازم مأموریتی برای یافتن زندگی به مریخ می‌شوند. این فیلم که توسط فیلم‌ساز سوئدی دانیل اسپینوسا کارگردانی شده است، در یک ایستگاه فضایی مهم اتفاق می‌افتد و گروهی را دنبال می‌کند که اولین نشانه‌های زندگی فضایی را در سیاره سرخ کشف می‌کنند.

در تریلری که به‌تازگی از این فیلم منتشر شده است، علاقه‌مندان به این موضوع پی می‌برند که چه‌طور کشف گونه‌ی جدیدی از حیات در کائنات می‌تواند به پایان حیات گونه‌ی دیگری ختم شود. فیلم‌نامه‌ِی «زندگی» به طور مشترک توسط ریت ریس و پل وِرنیک نوشته شده است و از دیگران بازیگرانش می‌توان به ربکا فرگوسن، هیرویوکی سانادا، آریان بیکره و اولگا دیهوویچنایا اشاره کرد.

دانیل اسپینوسا که فارغ‌التحصیل مدرسه ملی فیلم دانمارک در سال ۲۰۰۱ است، در سال ۲۰۱۰ با سومین فیلم بلندش با عنوان «پول آسان» خوش درخشید که پرمخاطب‌ترین فیلم سوئدی سال کشورش نام گرفت. او پیش از این فیلم‌های «خانه‌ی امن» (۲۰۱۲) و «بچه ۴۴» (۲۰۱۵) را در ایالات متحده جلوی دوربین برده است. «زندگی» از ۲۴ مارس در سینماها به نمایش عمومی درخواهد آمد.

  • ایندی‌وایر