هنر و تجربه: اخبار بد برای طرفداران دنباله‌ها و/یا بازسازی‌ها این است که کمپانی «پارامونت» در جدیدترین تصمیمش فیلم‌های «جنگ جهانی زد۲» و تازه‌ترین بازسازی «جمعه سیزدهم» را از برنامه‌ اکرانش حذف کرده و فعلاً آینده‌ این پروژه‌ها را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. اما در عوض انگار جا برای سینماگران مستقل باز شده است چون بلافاصله خبر نمایش عمومی جدیدترین فیلم دارن آرونوفسکی با عنوان «مادر!» که جنیفر لارنس در آن بازی کرده‌است، در فصل جوایز آینده منتشر شد.

به گزارش ددلاین فیلم جدید آرونوفسکی درباره زوجی است که رابطه‌شان به‌واسطه‌ از راه رسیدن مهمانان ناخوانده‌ای به خانه‌شان در معرض آزمایش قرار می‌گیرد و البته که آرامش زندگی‌شان به‌هم می‌ریزد. میشل فایفر، خاویر باردم، اد هریس و دامنل گلیسن از دیگر بازیگران این فیلم کنجکاوی‌برانگیز هستند که طبق برنامه از سیزدهم اکتبر روی پرده سینماها خواهد رفت. تاریخ اکران فیلم از تصمیم احتمالی پارامونت برای اولین نمایش «مادر!» در یکی از جشنواره‌های پاییزی (تلیوراید، تورنتو، ونیز و نیویورک) هم خبر می‌دهد.

«جنگ جهانی زد۲» در ابتدا قرار بود نهم ژوئن اکران شود و بازسازی «جمعه سیزدهم» نیز برای اکران در سیزدهم اکتبر در نظر گرفته شده بود. آرونوفسکی پس از سه سال و فیلم قبلی‌اش «نوح» امسال به سینماها برمی‌گردد.

  • ایندی‌وایر