هنر و تجربه: ژاک اودیار که با نمایش آخرین فیلمش با عنوان «دیپان» در جشنواره فیلم کن سال ۲۰۱۵ توانست نخل طلا را به دست آورد، برای فیلم تازه‌اش سراغ رمانی با عنوان «برادران سیسترز» اثر پاتریک دویت کانادایی‌الاصل رفته است که در سال ۲۰۱۲ برنده نشان یادبود استیون لیکاک برای اثر ادبی طنز شد. در جدیدترین اخبار رسمی از این پروژه، حضور جیک جیلنهال در کنار یواکین فینیکس و جان سی. رایلی اعلام شد.

تولید «برادران سیسترز» از همین فصل تابستان پیش رو آغاز می‌شود و این نوآر غربی اولین فیلم کارنامه‌ی اودیار فرانسوی خواهد بود که قرار است به طور کامل به زبان انگلیسی ساخته شود. داستان هم درباره دو برادر (ایلای و چارلی سیسترز) است که برای کشتن معدن‌کاوی اجیر می‌شوند که از رییس‌شان دزدی کرده است. داستان در ایالت اورِگِن در سال ۱۸۵۱ می‌گذرد.

جیک جیلنهال ۳۶ساله که در حال حاضر درگیر تمرین‌های تئاتری در برادوی با عنوان «یک‌شنبه‌ها در پارک با جرج» است (نمایشی که قرار است از یازدهم فوریه روی صحنه برود) با درخشش در فیلم‌های «تخریب» (ژان‌مارک وله، ۲۰۱۵) و «حیوانات شب‌زی» (تام فورد، ۲۰۱۶) سال موفقی را پشت سر گذاشت که البته با توجه به برنامه‌هایش در سال جدید، سال کم‌کاری برای او بوده است! او تا این‌جا بازی در پنج فیلم را پذیرفته است.

ورایتی