هنروتجربه:پوستر جدید مستند«خونه» به کارگردانی خدایار قاقانی رونمایی شد.

دومین پوستر مستند «خونه» که از ۱۲ دی در گروه هنروتجربه اکران شده‌است، با طراحی محسن محروقی رونمایی شد. این مستند درباره عمارت قدیمی میرزا حسن مستوفی الممالک است و در پوستر جدید آن هم به نشانه‌هایی چون پروانه‌ها که اشاره به حضور شخصیت‌های مختلف و سقف تالار اصلی عمارت مستوفی الممالک دارد، توجه شده است. همچنین با استفاده از تایپوگرافی نام شخصیت‌های مهمی که در این فیلم حاضر هستند، در نیمی از بال پروانه‌ مشاهده می‌شود.

اکران مستند «خونه» که به دلیل برگزاری جشنواره فیلم فجر متوقف شده بود، از فردا(سه‌شنبه ۲۶ بهمن) در سینماهای گروه «هنروتجربه» تهران و شهرهای شیراز، بابل، مشهد، کرج و اصفهان از سرگرفته می‌شود.

در خلاصه روایت مستند «خونه» آمده است: «عمارت قدیمی میرزا حسن مستوفی الممالک (از سیاستمداران خوشنام دوره قاجار) بعد از عمر ۱۲۵ ساله‌اش در حوالی گلوبندک تهران، روایت‌های ناگفته‌ای را از وقایع رخ‌ داده در خود دارد. «خونه» برای این روایت از خواب بیدار می‌شود و به خواب می‌رود

 در این مستند چهره‌هایی چون آیدین آغداشلو، محمدرضا اصلانی، اشکان امینیان، سیدعبدالله انوار، زنده یاد فریدون حافظی، نصرالله حدادی، ویگن داودی، زنده یاد محمدعلی سپانلو، همایون شهنواز، محمدرضا مدنی، زنده یاد شهین مستوفی الممالک، علی معلم، لیلا معیری، ناصر ملک مطیعی، سیدعلیرضا میرعلینقی، زنده یاد احسان نراقی، جهانگیر هدایت، لوریک ترهوانسیان و امیرهمایون ابراهیمیان (پسر بچه) حضور دارند.